PARAFIA PW. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W STRASZĘCINIE

 

 

  

 

 

 Strona główna  Historia   Kapłani  Aktualności   Intencje   Informacje  Stowarzyszenia  Galeria  Kontakt  Synod


Intencje

 

14 VIII 2022r. - 21 VIII 2022r.

NIEDZIELA

7.00

1. ++ Grzegorz Mroczek, Helena i Jan Ferenc

9.00

1. + Ks. Józef Kutrzuba

11.00

1. W int. dzieci ochrzczonych  

16.00

1. W int. Eweliny i Piotra w 10 rocz. ślubu z podzięk. za łaski i prośbą o bł. Boże

Poza parafią:  1. + Łucja Pociask – greg.
Poza parafią:
 2. + Ewa Kawa – greg
Poza parafią:
 3. + Józefa Sikora – greg.
Poza parafią:  4. + Tadeusz Gawle – greg.
Poza parafią:
 5. + Teresa Wójcik od uczestników pogrzebu
Poza parafią:  6. + Leonard Wilczyński od uczestników pogrzebu

SZPITAL

10.15

1. + Maria Kliś od Marii Greckiej

GŁOWACZOWA

8.00

1. + Lidia Kosztyło od Teresy i Franciszka Knych z rodziną   

PONIEDZIAŁEK

7.00

1. + Cecylia Starzec w 2 rocz. śmierci

9.00

1. + Anna Zapał

11.00

1. W int. Parafian z podziękowaniem za zbiory i prośbą o bł. Boże   

16.00

1. + Jerzy Jędrzejczyk w 1 rocz. śmierci od wnuka

Poza parafią:  1. + Łucja Pociask – greg.
Poza parafią:
 2. + Ewa Kawa – greg
Poza parafią:
 3. + Józefa Sikora – greg.
Poza parafią:  4. + Tadeusz Gawle – greg.
Poza parafią:
 5. + Teresa Wójcik od uczestników pogrzebu
Poza parafią:  6. + Leonard Wilczyński od uczestników pogrzebu

SZPITAL

10.15

1. + Tadeusz Stolarczyk od uczestników pogrzebu

GŁOWACZOWA

8.00

1. W int. mieszkańców Głowaczowej dziękczynno – błagalna z podzięk. za zbiory  

ZAWADA

16.30

1. W int. Parafian

WTOREK

 

6.30

1. + Maria Kliś od Grażyny Ferenc
2. ++ Tadeusz i Andrzej Ferenc

18.00

1. + Janina Piróg od Jana Galus z Czarnej

Poza parafią:  1. + Łucja Pociask – greg.
Poza parafią:
 2. + Ewa Kawa – greg
Poza parafią:
 3. + Józefa Sikora – greg.
Poza parafią:  4. + Tadeusz Gawle – greg.
Poza parafią:
 5. + Leonard Wilczyński od uczestników pogrzebu
Poza parafią:  6. + Maria Tuchowska od uczestników pogrzebu

ŚRODA

 

6.30

1. + Maria Kliś od rodziny Fus 

18.00

1. Intencje nowennowe

Poza parafią:  1. + Łucja Pociask – greg.
Poza parafią:
 2. + Ewa Kawa – greg
Poza parafią:
 3. + Józefa Sikora – greg.
Poza parafią:  4. + Tadeusz Gawle – greg.
Poza parafią:
 5. + Maria Tuchowska od uczestników pogrzebu
Poza parafią:  6. + Stanisław Sarama od uczestników pogrzebu

GŁOWACZOWA

16.00

1. ++ Tadeusz Knych i syn Paweł 

CZWARTEK

 

6.30

1. + Maria Kliś od rodziny Regułów 

18.00

1. + Janina Piróg od sąsiadów Teresy i Jana Kłusków

Poza parafią:  1. + Łucja Pociask – greg.
Poza parafią:
 2. + Ewa Kawa – greg
Poza parafią:
 3. + Józefa Sikora – greg.
Poza parafią:  4. + Tadeusz Gawle – greg.
Poza parafią:
 5. + Maria Tuchowska od uczestników pogrzebu 
Poza parafią:  6. + Stanisława Kutrzuba uczestników pogrzebu 

ODDZIAŁ WIĘZIENNY

15.00

1. + Dawid Szafrański od uczestników pogrzebu 

PIĄTEK

 

6.30

1. + Lidia Kosztyło od Haliny i Kazimierza Dygdoń z rodziną ze Straszęcina

18.00

1. Msza święta nowennowa:  + Maria Kliś od Stanisława i Andrzeja Dydo, + Janina Piróg od Urszuli i Zbigniewa Dydo, + Krystyna Bielańska od Emilii i Tadeusza Bielańskich, + Sławomir Bąkowski od kuzyna Jana i Mirosławy Chmurów z rodziną, + Zofia Piątek od sąsiadki Janiny Brzostowskiej, + Weronika Duroł od bratowej Kazimiery, + Maria Para od rodziny Magdoniów – sąsiada syna Jerzego, + Stanisław Zięba od Aleksandry i Edwarda Kras, + Patryk Szwed od kuzynki Moniki Szwed, + Krystyna Kozik od córki Renaty z rodziną, + Łukasza Zaręba od Bartosza Dąbrowskiego, + Jan Szymaszek od Agnieszki i Dariusza Bieniasz z rodziną, + Edward Knych od syna Wojciecha, + Aniela Moskal od rodziny Szmul z Golemek, + Anna Broda od rodziców i uczniów kl. VI C SP nr 3 w Dębicy, + Eugenia Adamska od kolegów i koleżanek z Urzędu Pocztowego Dębica 2, + Jadwiga Budzik od rodziny Arastów z Głowaczowej, + Krystyna Burek od Marty i Marcina Kania, + Wioletta Lach od Urszuli i Zbigniewa Dydo, + Janusz Lechowski od siostry Anny, + Władysław Szymaszek z Woli Wielkiej, + Waldemar Mroczek od Dominika kolegi z pracy, + Wincenty, Anna i Stanisława (ona) Gawle, + Leonard Wilczyński od Danuty Giełbagi z rodziną, + Marek Szalwa w 7 dniu od pogrzebu od żony z dziećmi

Poza parafią:  1. + Łucja Pociask – greg.
Poza parafią:
 2. + Ewa Kawa – greg
Poza parafią:
 3. + Józefa Sikora – greg.
Poza parafią:  4. + Tadeusz Gawle – greg.
Poza parafią:
 5. + Stanisław Sarama od uczestników pogrzebu
Poza parafią:  6. + Waldemar Mroczek od uczestników pogrzebu

GŁOWACZOWA

16.00

1. ++ Józef i Janina oraz Edward Naleźny

SOBOTA

 

6.30

1. + Maria Kliś od Krzysztofa Augustyna

18.00

1. W int. Ks. Bernarda z okazji imienin o potrzebne łaski i opiekę Maryi od Akcji Kalickiej i Caritas Parafii Straszęcin
2. ++ Genowefa i Józef Sujdakowie

Poza parafią:  1. + Łucja Pociask – greg.
Poza parafią:
 2. + Ewa Kawa – greg
Poza parafią:
 3. + Józefa Sikora – greg.
Poza parafią:  4. + Tadeusz Gawle – greg.
Poza parafią:
 5. + Jan Lis od uczestników pogrzebu
Poza parafią:  6. + Janusz Lechowski od uczestników pogrzebu

NIEDZIELA

7.00

1. ++ Augustyn i Anna Świątek

9.00

1. ++ Helena i Tadeusz Bieniasz 

11.00

1. W int. Elizy z okazji 18 rocz. urodzin oraz Eweliny i Stanisława z okazji 25 rocz. ślubu z podzięk. za łaski i prośbą o bł. Boże, zdrowie, dalsze łaski i opiekę Matki Bożej   

16.00

1. + Leszek Grądziel w 4 rocz. śmierci

Poza parafią:  1. + Łucja Pociask – greg.
Poza parafią:
 2. + Ewa Kawa – greg
Poza parafią:
 3. + Józefa Sikora – greg.
Poza parafią:  4. + Tadeusz Gawle – greg.
Poza parafią:
 5. + Waldemar Mroczek od uczestników pogrzebu
Poza parafią:  6. + Władysław Matuszkiewicz od uczestników pogrzebu

SZPITAL

10.15

1. + Janusz Lechowski od uczestników pogrzebu

GŁOWACZOWA

8.00

1. ++ Tadeusz Niemiec, Franciszek i Bronisława Żmuda